Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kesha ukrala Anahi melodiju

+12
*Ana ♥ Anahi*
Andrea_Fan_De_Ani
Vanilla
Nevena!
Tititi
Barbie 4ever
MajaAnahi
mihajlo-,-
darko voli anahi
Natalia
~!Anny Mi Diwa!~
Ivana*
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

1Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 2:39 am

Ivana*

Ivana*
Administrator foruma

First topic message reminder :

https://www.youtube.com/watch?v=RpFMuBHxGWs
ahahhah...na sta je spala da od Any krade melodijuju...dokaz kolko je Any popularna...kako sam srecna od jednom xD

http://disneystars-serbia.forumotion.com

51Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 12:51 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

ono skroz kad pocinje pesma.....o boze...znaci ja stwarno uopste ne primecujem ni najmenju slicnost sa anahinim tururu...

52Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 12:54 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

ni ja znaci preslusala sam prvi put celu pesmu....i stalno je slusam....i uopste mi nije slicno

53Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 1:04 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

da...stwarno ne widim slicnost..

54Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sub Okt 30, 2010 6:56 am

MashaAnahiSerbia

MashaAnahiSerbia
ARS Member
ARS Member

OMG!!!Na shta owo lichi ..o__O ..Dobro owa Keshina pesma je lepa priznajem,ali brt da krade od Anny ?? OMG! Mad

55Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sub Okt 30, 2010 1:29 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

A nije istina......mada ima i jedan deo kada Kesha kaze......delirious

56Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sub Okt 30, 2010 1:31 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

pa kakwe to weze ima??ista rec,boze nie strasno...a ceo...ali ceo dan danas slusam i ne widim slicnost :/

57Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sub Okt 30, 2010 1:36 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

ja uopste ne slusam.........pa ne znam ako je vec kopira u tom delu tururuuu onda verovatno kopira i u toj reci delirious

58Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sub Okt 30, 2010 1:55 pm

Natalia

Natalia
Administrator foruma

Nee uopste nije stvar u delirious xDD
Nego je melodija kad Any peva "turuuuruu" ista ili slicna kao kad Kesha peva odmah na pocetku pesme,ne znam sad tacan tekst xD

59Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sub Okt 30, 2010 1:59 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

aaaa...znam.....nieeee...bozeee..uopste nie slicnooo....mozda malkice,ali nema nikakwe weze s kopiranjem Rolling Eyes

60Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sub Okt 30, 2010 2:03 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

aaa dobro sta
ja mislim da Kesha ne bi kopirala Annie
mislim ima Kesha svoj stil
nema razloga da kopira Annie
svaka je uspesna na svoj nacin

61Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Pon Nov 01, 2010 9:24 am

Kaca^^

Kaca^^
ARS Member
ARS Member

e cula sam za ovo
jel tacno?

62Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Nov 02, 2010 6:19 am

*Jeca_Anahi*

*Jeca_Anahi*
ARS Member
ARS Member

naravno da je anahi popularnija Very Happy

63Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 3 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Nov 02, 2010 9:15 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

nije popularnija .......ajde da se ne lazemo.....ali stvarno je Kesha vise uspela od Anahi......ipak Anahi je posebna za mene

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu