Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kesha ukrala Anahi melodiju

+12
*Ana ♥ Anahi*
Andrea_Fan_De_Ani
Vanilla
Nevena!
Tititi
Barbie 4ever
MajaAnahi
mihajlo-,-
darko voli anahi
Natalia
~!Anny Mi Diwa!~
Ivana*
16 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 2:39 am

Ivana*

Ivana*
Administrator foruma

https://www.youtube.com/watch?v=RpFMuBHxGWs
ahahhah...na sta je spala da od Any krade melodijuju...dokaz kolko je Any popularna...kako sam srecna od jednom xD

http://disneystars-serbia.forumotion.com

2Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 2:40 am

~!Anny Mi Diwa!~

~!Anny Mi Diwa!~
ARS Member
ARS Member

ne razumem
koju pesmu?

3Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 2:51 am

Ivana*

Ivana*
Administrator foruma

me hipnotizas...

http://disneystars-serbia.forumotion.com

4Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:00 am

Natalia

Natalia
Administrator foruma

Jeste ja govorim to sestri cim sam cula ovu pesmu,a ona kao ne kopira ne kopira -.-
Majke mi ona kao misli ko ce to da primeti Anahi nije popularna..a jeste xD
Onaj deo "tuuutuuu" xDDD Jel tako?

5Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:07 am

Ivana*

Ivana*
Administrator foruma

anahi je def popularnija..na sta si kesha spala..hahhah...da taj deo tuuuuutuuuuuuuu xDDD

http://disneystars-serbia.forumotion.com

6Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:13 am

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

omg
pa naravno najbolja Anahi

7Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:29 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

E AE NE SERITE!!!
Kao prvo ona uopste i ne kaze turuu :@
a kao drugo kesha je popularnija od anahi jedno 10000000000000 puta ne tripujte se

8Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:30 am

Natalia

Natalia
Administrator foruma

pa kaze Kesha istom melodijom :P

9Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:32 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

hm, razmak izmedju izdavanja albuma md i ove pesme je svega 2-3 nedelje tako da sumnjam da je kesha nesto uradila Smile
i ne tripujte se, anahi NIJE popularnija od keshe

10Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:35 am

MajaAnahi

MajaAnahi
TB_Member

hahahhaahhahahaahhahaahhahah JESTE (popularnija any) Smile)

11Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:37 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

ne, naravno da nije -.-
kesha se prikazuje na svim zivim mtv-evima ima rasprodate koncerte po CELOJ evropi, ne samo u tri drzavice ko anahi

12Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:37 am

MajaAnahi

MajaAnahi
TB_Member

3 drzavice? -.- o kome ti to?

13Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:41 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

srbija, slovenija i rumunija ..
eto i spanija, poljska i hrvatska Smile
i sve koncerti po 1000 ljudi
a kesha ima rasprodate arene po nemackoj, francuskoj, uk, rusiji i tako dalje

14Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:42 am

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

i ne tripujte se, anahi NIJE popularnija od keshe

izvini a ko to kaze.naravno da jeste Rolling Eyes

15Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:44 am

MajaAnahi

MajaAnahi
TB_Member

srbija, slovenija. rumunija, spanija, brazil. poljska, hrvatska, dobro meksiko... ali keshino ime se sigurno nezna u japanu :P

16Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:45 am

Barbie 4ever

Barbie 4ever
ARS Member
ARS Member

a ti Mihajlo si kao neki fan Anahi? hahaha vidi se da si fan u p.m. cim tako pricas o njoj.
Anahi ne nastupa u "tri drzavice", bolje reci da Kesha nastupa u 3 drzavice !!
Bas bih volela da vidim kako se neki Keshin singl rasprodaje u 150000 primeraka za 12h.. bas bih volela da vidimm!

17Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:48 am

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

ali keshino ime se sigurno nezna u japanu :P

tako je.i u Kini


a ti Mihajlo si kao neki fan Anahi? hahaha vidi se da si fan u p.m. cim tako pricas o njoj.
Anahi ne nastupa u "tri drzavice", bolje reci da Kesha nastupa u 3 drzavice !!
Bas bih volela da vidim kako se neki Keshin singl se rasprodaje u 150000 primeraka za 12h.. bas bih volela da vidimm!

slazem se. 500 000 primeraka za 24h.stvarno kakav si to fan

18Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:49 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

govorim o EVROPSKIM drzavama majo
da, jesam fan
samo sam REALAN
vi ocigledno ne znate sta je to
hm, kesha je u prvih 10 na AMERICKOM iTunesu sa DVA SIGNLA a anahi je prva na MEXICKOM iTunesu sto je znatno manje trziste

19Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:50 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

p.s. http://www.mtvjapan.com/home cim otvoris mozes da vidis ime ke$ha Smile

20Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:52 am

Barbie 4ever

Barbie 4ever
ARS Member
ARS Member

mihajlo-,- ::govorim o EVROPSKIM drzavama majo
da, jesam fan
samo sam REALAN
vi ocigledno ne znate sta je to
hm, kesha je u prvih 10 na AMERICKOM iTunesu sa DVA SIGNLA a anahi je prva na MEXICKOM iTunesu sto je znatno manje trziste

Hajde sad ovako, Shakira je uspela u USA jer peva na ENGLESKOM. Kesha peva na engleskom, svi oni su uspeli jer pevaju na engleskom !
Normalno da je manje trziste jer Anahi peva na SPANSKOM. Kad bi pevala na engleskom, sigurno bi stigla dokle i Kesha.dakle, ne mozes da uporedjujes nju i Anahi.
Anahi jeste najpopularnija devojka iz latinske Amerike, ali nije popularna u celom svetu ! Ona je tek pocela svoju karijeru, a ako ovako nastavi verujem da ce doci i do USA !

21Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:52 am

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

koristi opciju edit i ne pisi posta za postom. izvinite zbog spama

22Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:53 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

slazem se da je to zbog toga sto peva na spanskom i da je najpopularijna u la.
ali ako ja ne mogu da poredim keshu sa anahi ne mozete ni vi anahi sa keshom. Smile

23Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:54 am

MajaAnahi

MajaAnahi
TB_Member

kao 1. kako si ti rekao ispalo je kao da je kesa poznata samo u evropi a kao 2. moze da bude poznatija od anahi kolko god hoce kad je ona samo sitan dozivlja za any!! ti mislis da se anahi nervira zbog kehse koja ce pasti u zaborav uskoro??

24Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:55 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

AHAHAHAHAHAHA kako volite da serete Very Happy
kesha je za godinu dana aktivnosti uradila 10 puta vise nego anahi za 20 godina aktivnosti

25Kesha ukrala Anahi melodiju Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:57 am

Natalia

Natalia
Administrator foruma

Dajte ljudi ne spamujte svako ima svoje misljenje..

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu