Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kesha ukrala Anahi melodiju

+12
*Ana ♥ Anahi*
Andrea_Fan_De_Ani
Vanilla
Nevena!
Tititi
Barbie 4ever
MajaAnahi
mihajlo-,-
darko voli anahi
Natalia
~!Anny Mi Diwa!~
Ivana*
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

1Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 2:39 am

Ivana*

Ivana*
Administrator foruma

First topic message reminder :

https://www.youtube.com/watch?v=RpFMuBHxGWs
ahahhah...na sta je spala da od Any krade melodijuju...dokaz kolko je Any popularna...kako sam srecna od jednom xD

http://disneystars-serbia.forumotion.com

26Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 3:58 am

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

AHAHAHAHAHAHA kako volite da serete Very Happy
kesha je za godinu dana aktivnosti uradila 10 puta vise nego anahi za 20 godina aktivnosti


znaci ovo je strasno.Prvo pocni lepo da se izrazavas pa reci nesto.Nisi na ulici Evil or Very Mad Nemam kopmentara.Anahi i u Holandiji i u Norveskoj.To si zaboravio Smile

27Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 4:02 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

zvucis kao da imas deset godina O.o
norveska i holandija su podloznije pesmama na engleskom, tako da je kesha tamo dospela odavno

28Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 4:03 am

Barbie 4ever

Barbie 4ever
ARS Member
ARS Member

zaboravio je on mnogeee drzave u Evropi, da ne budu SAMO tri drzavice!
Zaboravio je GRCKU, gde se Anahi ne skida sa prvog mesta, zaboravio je UK tj. BBC, Portugal, zaboravio je mnoge drzave!

29Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 4:04 am

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

koristi opciju edit i ne pisi posta za postom. izvinite zbog spama

30Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 4:05 am

Natalia

Natalia
Administrator foruma

NE SPAMUJTE!! I DOSTA SVADJE! Svako ima pravo na svoje misljenje! Ocete da zakljucam temu?

31Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 4:05 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

hm u uk se govori engleski, zaboravili ste vi Smile
anahi je prva LATINO pevacica koja se prikazala na BBC
a kesha nije latino pevacica, a ionako je nominovana na MTV EMA koju organizuje ENGLESKI mtv

32Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 4:06 am

~!Anny Mi Diwa!~

~!Anny Mi Diwa!~
ARS Member
ARS Member

u usa porteban ti je smao 1 hit koji ce te ucinitti megazvezdom!
sto je slucja sa keshom,lady gagom,katy perry itd..
naravno one su kasnije snimale jos pesama i imale jos hitova
ali u mexicu nije tako...
anahi posveti mnogo paznje na reci pesama,da budu lepe,poucne itd..
ali na primer pesma alejandro(obozavam tu pesmu ali sma samo dala za primer)
u toj pesme su reci potpuno besmislene ali ima nesto sto je cini hitom a to je muzika u pesmi
tako da na primer alergico i alejandro,u pesmi alergico reci su mnogo lepse i anahin glas takodje dok u aljeandro muzika je ta koja cini pemsu zanimljivom...
tako da ajde ovako da kazemo OBE SU NAJPOPULARNIJE xD

33Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 4:07 am

Natalia

Natalia
Administrator foruma

Tako je,obe su najpopularnije,svaka na svoj nacin Very Happy

34Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 4:09 am

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

usa porteban ti je smao 1 hit koji ce te ucinitti megazvezdom!
sto je slucja sa keshom,lady gagom,katy perry itd..
naravno one su kasnije snimale jos pesama i imale jos hitova
ali u mexicu nije tako...
anahi posveti mnogo paznje na reci pesama,da budu lepe,poucne itd..
ali na primer pesma alejandro(obozavam tu pesmu ali sma samo dala za primer)
u toj pesme su reci potpuno besmislene ali ima nesto sto je cini hitom a to je muzika u pesmi
tako da na primer alergico i alejandro,u pesmi alergico reci su mnogo lepse i anahin glas takodje dok u aljeandro muzika je ta koja cini pemsu zanimljivom...
tako da ajde ovako da kazemo OBE SU NAJPOPULARNIJE xD
slazem se o pesmama
i msm gaga placa mtvu da se prikazuje

35Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 5:57 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

ja i ne cujem kad kaze tururuuu.......
a stvarno je Kesha za samo godinu dana uspela puno
ali Anahi je jednostavno Anahi i za mene je Anahi bolja.....zato sto je volim i kao osobu....a Keshin rad ne pratim......pa ne bih da se raspravljam

36Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 7:19 am

Nevena!

Nevena!
Administrator foruma

DOSTA SPAMA!! Svako ima svoje misljenje i nemojte da se raspravljate!

37Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Čet Okt 21, 2010 7:28 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

e ja msm da nie ukrala ,da je to samo slucajnost..msm ja ni ne widim slicnost ni s jednom anahinom pesmom al ae...

38Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Okt 26, 2010 9:09 am

Andrea_Fan_De_Ani

Andrea_Fan_De_Ani
ARS Member
ARS Member

Ja iskreno nista ne cujem, nikakvo kopiranje, niti 'tururu' a ne mogu ni da uporedjujem Anahi i Keshu, jer obozavam Anahi, ne bi bila realna Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 859761

39Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Okt 26, 2010 11:42 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

Andrea_Fan_De_Ani ::Ja iskreno nista ne cujem, nikakvo kopiranje, niti 'tururu' a ne mogu ni da uporedjujem Anahi i Keshu, jer obozavam Anahi, ne bi bila realna Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 859761
e to


a ni ja ne cujem kad kaze tururuuu u kom minutu kaze?

40Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Okt 26, 2010 12:02 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

ma sta se tripujete,UOPSTE NEMA SLICNOSTI,NI MALO!Ke$ha ni ne zna da Anahi postoi!!zakljucajte temu slobodno...

41Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Okt 26, 2010 2:01 pm

Natalia

Natalia
Administrator foruma

E niko nije rekao da Kesha kaze "turuuruuu" nego tom melodijom peva neki tamo njen tekst.
To je na pocetku i npr. 1:55(mada se taj deo ponavlja)
A ti Vanja,ispada da vredjas Anahi ako kazes da Kesha ne zna za nju..bas u tome jeste stvar ali ne bih da se raspravljam vise.

Ko ima sluha prepoznace xP Msm kad se meni to ucinilo,kad sam prvi put cula ovu pesmu Take it off,mislila sam kao to samo ja mislim,mozda mi se samo cini..a onda je Ivana otvorila temu jer i njoj tako izgleda. Znaci nije slucajnost kad je vise nas primetilo.

A tema moze da se zakljuca samo zbog bespotrebne svadje. Koliko puta treba da vam se kaze,svako ima pravo na svoje misljenje i tacka.Necemo da se svadjamo zbog toga -.-"

42Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Okt 26, 2010 2:22 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

uopste ne wredjam anahi,nikad u zivotu nista ruzno za nju ne bi rekla,nego sam realna..necu da goworim nerealne stwari ni za koga...istina je da kesha 99% ne zna za anahi,i ja imam sluha,msm isla sam 5 god u muzicku....i znm da prepoznam tonowe,ali owde stwarno ne widim slicnost...
i da,swako ima misljenje...to stoji.

43Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Okt 26, 2010 3:35 pm

Natalia

Natalia
Administrator foruma

Izvini,morala sam da budem malo grublja iznervirala sam se :S
A sada gotovo-svako ima svoje misljenje,neka ga kaze ali nema rasprave oko toga..Smile

44Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Uto Okt 26, 2010 5:50 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

eee.....evo jos jedan spam :P xD
pa ja ne verujem da je Kesha ukrala melodiju od Anahi....mislim ni prvi put kad sam cula pesmu nisam videla slicnost....ali nema veze.......

45Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 9:02 am

*Ana ♥ Anahi*

*Ana ♥ Anahi*
Pisac foruma

Ova pjesma nidje veze sa Me hipnotizas, ne vidim slicne djelove Question A da je ukrala, provalilo bi se...
Realno, Kesha je popularnija, ali vjerovatno je cula za Anahi.

46Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 10:24 am

*♥ Masha ♥*

*♥ Masha ♥*
ARS Member
ARS Member

Ufff sad cu vas sve ubiti!!!

Ja sam tek sada videla ovu temu pa zato..

OvakO:
melodija jednog dela pesme od Keshe podseca na onaj deo kada Anahi u MH govori tutututuu

definicija ,,popularnosti,, je kod svakoga drugacija...
a i njih dve zive u drugacijim okolinama i u drugacijim uslovima i kod Keshe u U.S. moze svaka osoba postati zvezda... potrebno je samo da imaju iole lep glas, da izgledaju dobro, i da ne prave vece skandale... a kada su veg decenijama zvezde onda nece prestati da prave skandale...NJeni fanovi su osobe uglavnom izna 12 godina i medju njima su devojcice kojima ona idol i koje zele da postanu ona kada porast ( sto ja licno mislim da nije dobro za ovaj svet :P ) i decaci koji ****** na njen poster xD
Kesha se prikazuje na svim mogucim MTV-ma (ili kako se vec kaze Very Happy ) jer ona placa isto kao Lady GaGa, Beyonce ili bilo koja druga zvezda, i sto je Mihajlo rekao svi je znaju i svugde drzi koncerte... I ne mozete da kazeteda letos niste bili navuceni pesmu ,, Tik Tok,,. A to je (ja mislim) prva njena pesme koja je prikazana na MTV-u i postala je hit... Ona se pjavila tek ove ili prosle godine i vec je popularna ,, world wide,,

Anahi zivi u Meksiku gde je uspeh pojaviti se na TV-u... tako da je ona najuspesnija zena l.a. s obzirom da se pojavljuje svako malo na TV-u, drzi koncerte na celom kontinentu Juzne Amerike i juznom delu Severne Amerike, i sto se tice Evrope to su Spanija, Rumunija i manje drzave, a to su Srbija, Slovenija, Poljska, Crna Gora, Albanija, Grcka i mozda jos po neka drzava... Medju Anahinim fanovima tu su uglanom osobe od 93. godista na dole... I tu sve devojcice zele da postanu ona jer je zgodna, ima caroban osmeh i sve to... i decaci koji je vole jer je ona njihova savrsena zena... Anahi se u Srbiji pojavila pre oko 5 godina... i tek sada pocinje da bude poznata... a u Meksiku je poznata od svoje 2 druge godine sto je 25 godina ( ili 28 xD ) i mogla bih da priacam ovako do sutra ali sam i samo sebe smorila


i nemojte da se ljutite zbog filozofiranja i ako sam nekoga uvredila ali ste me stvarno iznervirali...
Mihajlo je jedan od Anahinih najvecih fanova i verujem da nije mislio nista lose vec da je bio realan, i zato nemojte da se napdate medjusobno...
i sto je rekla Natalija recite svoje misljenje i ne napadajte druge zbog svog

47Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 10:29 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

Hvala Masha
to je valjda ono sto sam trebala da kazem
xD
nije samo Mihajlo njen najveci fan.....ja ga razumem samo sam rekla svoje misljenje

48Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 10:56 am

*♥ Masha ♥*

*♥ Masha ♥*
ARS Member
ARS Member

Nisam rekla da je najveci vec da je jedan od najvecih Wink

49Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 12:20 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

pa da...uwek treba biti realan,a ne samo zato sto wolimo mng anahi da je branimo i ako nesto nije tako...
a sto se tice teme xD nek mi neko kaze u kom minutu/sekundu se widi slicnost ?

50Kesha ukrala Anahi melodiju - Page 2 Empty Re: Kesha ukrala Anahi melodiju Sre Okt 27, 2010 12:37 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa na pocetku....ona prica ali zvuk je isti kao tururuuu------mada meni bas i nije nesto

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu