Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Odgovor od direktora DS :))

+7
Uckerman
joja-any
Nevena!
Ivana*
Jana
Tititi
Vanilla
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 9:51 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

First topic message reminder :

Ljudi ja sam mu juce poslala poruku da zelimo Anahi u Srbiji, i on mi je ovo odgovorio:

ZELIM JE I JA ,ALI SE JOS NISTA NEZNA,CEKAMO ODGOVOR!
Smile)


BY:Barbie4ever :RMS.

ljudiii...ima nadee..Smile


26Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 3:11 pm

I ♥ Anahi

I ♥ Anahi
ARS Member
ARS Member

Joj daj Boze da dodje.:'(.
Toliko sam bila srecna,ahh,sve su
mi srusili -.- .
A mozda,mozda i mi malo preuvelicavamo xD,
mozda dodju,msm
ljudi GUILLE i ANAHI NISU nista rekli!!Very Happy

27Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 3:13 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

pa to jeste,ali sajt za EU jeste Sad....

28Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 5:38 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

aa vidi stvarno kad se setim a ni Guille ni Annie ne pricaju nista......mozda misle tj. znaju da smo vec saznali da nema koncerta pa nista ne objavljuju....ali ja mislim da jos uvek ima nade....a mozda je bolje da sledece godine dodje.......imamo vise vremena za iznenadjenje....a najvise od svega toga me nervira sto ce Anahi svejedno ici u Brazil....ona za svaku turneju ide u Brazil Sad

29Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 5:11 am

*Nermita*

*Nermita*
ARS Member
ARS Member

Blago vama kod nas u Bosni nisu htjeli ništa da urade molili smo ih i molili ali džaba Sad

30Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 6:17 am

*Jeca_Anahi*

*Jeca_Anahi*
ARS Member
ARS Member

TO BI BILO PRELEPOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

31Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:28 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa nije dovoljno da ih molite..kod njih moras da se spustis nisko da bi dobio nesto....tako da kazem.....a mozda i ne dobijes

32Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:36 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

kako mss nisko?npr?

33Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:40 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

ahahah to sam lupila.....pa mislila sam da moraju sve da urade...ne znam sa d neki primer........moraju bas da se potrude...i pored toga njih bs briga......to je mozda ponizavanje.....ustvari nije.....ali ipak......zasto da ne bude drugacije?
razumes?

34Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:41 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

nzm...xD al msm da je sad vazno slati mu mailove da bi ukapiurao da any ima fanovee!!

35Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:43 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa ja mislim da je vec ukapirao ali ako mu salju stalno jedni isti...iznerviracemo ga

36Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:44 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

uff...cek razmisli,njemu je najwaznije da zaradi Wink i moramo ako je dovedu da ispunimo obecanje,tj da napunimo d.s...

37Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:47 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa dobro......ali zamisli da si na njegovom mestu...i da ti svaki dan ista grupa nekih ,,balavca,, salje te poruke za koncert to je pritisak

38Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:49 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

pa jeste,ali ipak je to njegow posao,a tu ne sme da se gleda samo svoje dupe,i waljda je razuman da kad vidi tolko fanova dovbede any,ili bar pokusa...msm stwarno wise...

39Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:52 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa kako toliko .......njemu salju mailove samo oni fanovi koji imaju net....a ima i onih koji bi isli na koncert ali se ne trude...

40Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:53 am

~‚♥_Gossip_Girl_‚♥~

~‚♥_Gossip_Girl_‚♥~
TB_Member

to jesteee............ali oni NEĆE DS!
oni hoćeili SC ili BG ARENU MADA za anahi je veeeeeeeeeeeeliki izazov da napuni arenu kao i RBD to niko nikad nije moga Very Happy

https://www.facebook.com/profile.php?id=1512586527&v=wall

41Odgovor od direktora DS :)) - Page 2 Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Uto Nov 02, 2010 9:56 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

aaa dobro.........bolje je da se skupi RBD ponovo!!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu