Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Odgovor od direktora DS :))

+7
Uckerman
joja-any
Nevena!
Ivana*
Jana
Tititi
Vanilla
11 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Odgovor od direktora DS :)) Empty Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 9:51 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

Ljudi ja sam mu juce poslala poruku da zelimo Anahi u Srbiji, i on mi je ovo odgovorio:

ZELIM JE I JA ,ALI SE JOS NISTA NEZNA,CEKAMO ODGOVOR!
Smile)


BY:Barbie4ever :RMS.

ljudiii...ima nadee..Smile

2Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 9:52 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

sad sam postavila
:P

3Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 9:54 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

aa...ok...nek neki admin onda obrise ;)nsm videla twoe

4Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 9:55 am

Jana

Jana
Moderator foruma

neki nepisemni covek xDD

5Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 9:56 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

ahahah...e jano,izbrisi moju ili alexandrinu temu Wink

6Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 9:59 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

ja znam da ce da izbrise moju.........znam kakav sam baksuz gledaj sad

7Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:00 am

Jana

Jana
Moderator foruma

Prebacila sam tvoju temu jer tamo nije bilo komentara Wink
A ovde jeste Smile
I spama bez

8Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:01 am

Ivana*

Ivana*
Administrator foruma

ma pregovori se vrse al gille nece popustiti xDDD njemu je sve malo...a nek dodje makar da potpisuje autograme ne mora i koncert..

http://disneystars-serbia.forumotion.com

9Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:02 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

ma stvarno mi je vise svejedno......meni je cilj u zivotu bio da je upoznam i dalje je..........ima jos vremena u zivotu da mi se to ispuni

10Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:04 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

ali to znaci da vredi pokusati,znaci smarajte guillea...

11Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:11 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

aaali nece znati sta hocemo prvo pisemo #MDWTSerbia a posle firma de autografos Serbia

12Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:28 am

Nevena!

Nevena!
Administrator foruma

Pisi i jedno i drugo i na kraju Anahi rock serbia Wink

13Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:31 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

aa samo jos to hvali....salim se....pisacu ako budem imala vremena

14Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:37 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

samo da nam uspe,uwek swe uspemo zaedno,mozemo i owo...!

15Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 10:48 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

naravno
ARS the best!!!!!!!!

16Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 12:47 pm

joja-any

joja-any
ARS Member
ARS Member

AAAAAA......LJUDI ZNAM DA CE DOCI NE GUBIM POSLEDNJU NADU NEMOJTE NI VI SIGURNA SAM DA CEMO USPETI SAMO NAVALJUJTE!!!...Smile))

https://www.facebook.com/profile.php?id=1542612335

17Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 12:49 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

daj boze Wink

18Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 2:24 pm

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

Bilo bi dobro to potpisivanje autograma,ali da ulaz nije besplatan,da ne moze svaka budala da udje........ Very Happy

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

19Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 2:40 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

e to si u pravu,ali ja mislim da nista od toga nece biti,jel sto bi se oni dzabe cimali ako nema koncerta??

20Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 2:44 pm

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

pa generalno male su sanse,ali sad nista nije nemoguce........ Very Happy

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

21Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 2:58 pm

I ♥ Anahi

I ♥ Anahi
ARS Member
ARS Member

Joj ljudi,ja bih najvise volela da dodje Sad,ali nekako ne znam,sad ovi sto su postavili one datume Anahi Breathe Spain kazu da Any kod nas dolazi sl godine Sad a ne za MDWT! Sad kao ne moze ove.:'(
Evo vidite:
Odgovor od direktora DS :)) 4qiyc9

Ja bih svim srcem zelela da dodje ove godine u decembru :'(

22Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 3:00 pm

Jana

Jana
Moderator foruma

Mozda je i bolje da ne dodje sad, nego pocetkom sledece godine, da imamo dovoljno vremena da je izreklamiramo da pocne da se pusta ovde njena muzika, da nasi organizatori i promoteri saznaju za nju i da zele da se aktiviraju Smile

23Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 3:02 pm

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

Problem je sto se promocija ne radi u zadji cas,a to bi Guille trebalo da zna ali dobro,sve u svemu treba nam promoter.......

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

24Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 3:03 pm

Jana

Jana
Moderator foruma

Ma to je kriv glupi Gilje... misli da ce sve samo da ide Smile
Ma ima mi da budemo promoteri, hahahaha xDDD

25Odgovor od direktora DS :)) Empty Re: Odgovor od direktora DS :)) Pon Nov 01, 2010 3:07 pm

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

Pa on nosi najvecu krivicu,promocija se radi unapred a ne sve zdravo za gotovo,mora nasim organizatorima da se pokaze da ce imati zaradu i koristi od njenog dolaska......

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu