Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ipak D.S organizuje koncert!

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ipak D.S organizuje koncert! Empty Ipak D.S organizuje koncert! Sre Nov 03, 2010 2:02 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

AnahiMagiaLive : @mimi_RBD No tenemos noticias para Serbia. El promotor DDS no se ha expresado con respeto a este

strasno..oni nas zaebawajuu

2Ipak D.S organizuje koncert! Empty Re: Ipak D.S organizuje koncert! Sre Nov 03, 2010 2:21 pm

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

ovo je od juce

3Ipak D.S organizuje koncert! Empty Re: Ipak D.S organizuje koncert! Sre Nov 03, 2010 2:24 pm

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

JA VISE ne znam sta da mislim

4Ipak D.S organizuje koncert! Empty Re: Ipak D.S organizuje koncert! Sre Nov 03, 2010 2:25 pm

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

nista nemoj da mislis ...samo salji e-mailove ^^

5Ipak D.S organizuje koncert! Empty Re: Ipak D.S organizuje koncert! Sre Nov 03, 2010 3:39 pm

Гатита

Гатита
Pisac foruma

Znammm -.-
ja danas zvala arenu,jednu likushu zaduzenu za organizovanje,i ona kao prvi put cuje da anahi treba da doodje opet -.-

6Ipak D.S organizuje koncert! Empty Re: Ipak D.S organizuje koncert! Sre Nov 03, 2010 5:39 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

epa ako lose cuje nek ide kod lekara


kako me nerviraju........pa znamo da D.S. organizuje koncert odgovorila je AnahiMagicLive

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu