Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Otvorite ::: Poruke koje treba da saljemo :::

+3
Vanilla
darko voli anahi
mihajlo-,-
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member


OVO CEMO PISATI MI SA RMS, SIRITE GDE GOD MOZETE!!

Ne pokusavam da skupim postove i ne spamujem bez veze, svi znate koji je razlog.
Ovako. Posto su zvali arenu rekli su da arena nije organizator bili su proslog puta ali sad nisu, ja sumnjam u to, ali svejedno, pisacemo mejlove Areni, DS-u i SC-u.

Ovako:

Za DOM SINDIKATA, mejlovi:
gisa@dds.co.rs
miki@dds.co.rs
office@dds.co.rs

PORUKA ZA DOM SINDIKATA (pripazite, poruke nisu iste)
Želeli bismo da na ovaj mejl odgovorite što pre i što tačnije.
Poenta je da fanovi popularne meksičke pevačice Anahi koja je ove godine već bila u Srbiji žele još jedan koncert s obzirom da je pomenuta pevačica zakazala koncerte u susednoj Hrvatskoj kao i Rumuniji, ali i malo daljim - Španiji i Poljskoj. Verovatno mislite da bi opet bilo malo ljudi i da bi opet bila slaba zainteresovanost, ali kada bi cena karata bila kao u Rumuniji (Najjeftinija karta 10 eura, skuplja 25, jos skuplja 40 i najskuplja koja uključuje upoznavanje sa pevačicom 80 eura s obzirom da bi u tom slučaju trebalo pustiti u prodaju više karata od 10 i 25 eura), sigurni smo da bi sve ubrzo bile rasprodate. Nadamo se da ćete razmisliti i da ćete shvatiti da vam ovo odgovara, jer TURNEJA IMA IZMENJEN REPERTOAR, peva se 7 novih pesama (od kojih su 5 potpuno nove) a i potražnja bi bila mnogo veća jer su fanovi jako nervozni u iščekivanju odgovora od agencija i promotera, te bi se karte brzo prodavale (u slučaju da cena bude gore pomenuta), a fanovi pripremaju određenu promociju te bi prodaja bila još malo veća.
Nadamo se da ćete razmisliti i da ćete uskoro odgovoriti. Što se tiče kontakata, možete to uraditi na mejlove pr@litebox.com (agencija koja organizuje evropsku turneju) a na Twitteru na profilu @AnahiMagicLive

Hvala unapred, Anahini fanovi iz Srbije.




ZA SAVA CENTAR:
kabinet@savacentar.net
d.cosic@savacentar.net
protocol@savacentar.net
pr@savacentar.net

PORUKA:
Želeli bismo da na ovaj mejl odgovorite što pre i što tačnije.
Poenta je da fanovi popularne meksičke pevačice Anahi koja je ove godine već bila u Srbiji žele još jedan koncert s obzirom da je pomenuta pevačica zakazala koncerte u susednoj Hrvatskoj kao i Rumuniji, ali i malo daljim - Španiji i Poljskoj. Verovatno mislite da bi opet bilo malo ljudi i da bi opet bila slaba zainteresovanost, ali kada bi cena karata bila kao u Rumuniji (Najjeftinija karta 10 eura, skuplja 25, jos skuplja 40 i najskuplja koja uključuje upoznavanje sa pevačicom 80 eura s obzirom da bi u tom slučaju trebalo pustiti u prodaju više karata od 10 i 25 eura), sigurni smo da bi bio rasprodat ceo parter koji prima 2500 ljudi.
Nadamo se da ćete razmisliti i da ćete shvatiti da vam ovo odgovara, jer TURNEJA IMA IZMENJEN REPERTOAR, peva se 7 novih pesama (od kojih su 5 potpuno nove) a i potražnja bi bila mnogo veća jer su fanovi jako nervozni u iščekivanju odgovora od agencija i promotera, te bi se karte brzo prodavale (u slučaju da cena bude gore pomenuta), a fanovi pripremaju određenu promociju te bi prodaja bila još malo veća.
Nadamo se da ćete razmisliti i da ćete uskoro odgovoriti. Što se tiče kontakata, možete to uraditi na mejlove pr@litebox.com (agencija koja organizuje evropsku turneju) a na Twitteru na profilu @AnahiMagicLive

Hvala unapred, Anahini fanovi u Srbiji.






ARENA
info@arenabeograd.com
PORUKA:
Saznali smo da vaš menadžment organizuje sve koncerte i da u sklop tih koncerata ulaze i koncerti u Domu Sindikata. Želeli bismo da na ovaj mejl odgovorite što pre i što tačnije.
Poenta je da fanovi popularne meksičke pevačice Anahi koja je ove godine već bila u Srbiji žele još jedan koncert s obzirom da je pomenuta pevačica zakazala koncerte u susednoj Hrvatskoj kao i Rumuniji, ali i malo daljim - Španiji i Poljskoj. Verovatno mislite da bi opet bilo malo ljudi i da bi opet bila slaba zainteresovanost, ali kada bi cena karata bila kao u Rumuniji (Najjeftinija karta 10 eura, skuplja 25, jos skuplja 40 i najskuplja koja uključuje upoznavanje sa pevačicom 80 eura s obzirom da bi u tom slučaju trebalo pustiti u prodaju više karata od 10 i 25 eura), sigurni smo da bi sve karte ako bi koncert bio u Domu Sindikata ubrzo bile rasprodate, a ako bi koncert bio u Sava Centru garantujemo da bi bio rasprodat ceo parter koji prima 2500 ljudi.
Nadamo se da ćete razmisliti i da ćete shvatiti da vam ovo odgovara, jer TURNEJA IMA IZMENJEN REPERTOAR, peva se 7 novih pesama (od kojih su 5 potpuno nove) a i potražnja bi bila mnogo veća jer su fanovi jako nervozni u iščekivanju odgovora od agencija i promotera, te bi se karte brzo prodavale (u slučaju da cena bude gore pomenuta), a fanovi pripremaju određenu promociju te bi prodaja bila još malo veća.
Nadamo se da ćete razmisliti i da ćete uskoro odgovoriti. Što se tiče kontakata, možete to uraditi na mejlove pr@litebox.com (agencija koja organizuje evropsku turneju) a na Twitteru na profilu @AnahiMagicLive

Hvala unapred, Anahini fanovi u Srbiji.




OVAKO, NA MAIL callcenter@cs.rs (to je onaj ticket servis) pisite:
MOLIMO VAS, DOVEDITE ANAHI!

Ljudi, MORAMO da radimo sto vise, moramo da pokazemo zainteresovanost inace nista!!!
NA SLANJE!!!
saljite preko outlook expressa lakse je.
POSALJITE NA SVAKI MAIL STO VISE PUTA MOZETE!!!

ZOVITE NA TELEFONE:
SC - 011 / 220 67 35 ; 011/ 220 66 02
DS - 011/3234-328, 011/3234-193
DS - 011/3234-328, 011/3234-224
ARENA 011 / 220 22 22 OVO JE NAJBITNIJI TELEFON, TO JE MENADZMENT!
+381 11 220 2209;220 2129,220 2202,220 2210
OVO JE OGRANIZACIJA
HAJMO LJUDI MOZEMO MI TO!!!







darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

poslao

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

da li ce oni citati owo?...nesto sumnjam...

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

Samo ti salji

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

slazem se sa darkom.. samo salji
naravno da ce citati, u interesu im je da zarade pare...
kad vide da nas je dosta mozda i urade nesto..

proveravajte mejlove redovno u slucaju da vam neko odgovori



Poslednji izmenio mihajlo-,- dana Sre Nov 03, 2010 2:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

poslala sam...

joja-any

joja-any
ARS Member
ARS Member

svima sam poslala po 10 puta a sta da im kazem kad ih pozovem???

https://www.facebook.com/profile.php?id=1542612335

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

pa pitaj da li imaju neke imformacije o koncertu?reci da je hocemo i da bi prodali mnogo vise karata kad bi snmizil cene xDDDDDD

joja-any

joja-any
ARS Member
ARS Member

ok....Smile))

https://www.facebook.com/profile.php?id=1542612335

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

SVI KOJI IMAJU FACE NEK IDU NA BG arenu pa diskusije ima tema Anahi tu napisite Hocemo Anahi

joja-any

joja-any
ARS Member
ARS Member

meni mnogo baguje face nece da udje....-.-

https://www.facebook.com/profile.php?id=1542612335

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

Kao sto sam vec 100 puta reko,nesto mi tu smrdi,Arena bi trebalo da bude organizator a kaze da nije,ali dobro,svidja mi se ideja....... Very Happy

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

ma samo vi saljite ko zna sta ce biti Very Happy
a ko bude zvao pitajte da li znaju da li ce neko organizovati anahin koncert ako kazu DA ONI NECE onda ih pitajte KO HOCE

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

Kad smo kod poruka,ne bombardujte dom sindikata,onaj evropski promoter nam je javio da je ipak DS organizator i da ce mu poslati poruku oko koncerta da vidi dal ce biti nesto od toga,e sad ako mi svi saljemo mailove njima oni ce misliti da je njegov mail od fanova i nece ga procitati....bombardujte sve zivo ali smanjite sa domom sindikata,ne mogu da tvrdim ali po njegovim recima Ds je zaduzen za to.... Very Happy

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

nisu ljudi valjda glupi xD
njegov mail je pr@litebox.com
kao prvo, PR (menadzer)
LITEBOX nije nijedan nastavak za free-mejlove poput gmaila tako da ljudi vec znaju da je nesto ozbiljno.. ne brini se xD

Гатита

Гатита
Pisac foruma

nisu ti telefoni za organizaciju za arenu :/
ovaj je 2202237..
znam zenu..zvala sam,i ona kaze da nemaju nista s tim :P -.-

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

znam ali nikad se ne zna,kakvih sve ima,nadam se da ce biti nesto od toga i da nas Rumun nije slagao...... Very Happy

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

mihajlo-,-

mihajlo-,-
ARS Member
ARS Member

nzm ja sam kopirao sa sajta
ma kad ih smorimo videces kako imaju xD
sve u svemu, nastavite da saljete svima! ja sutra otvaram jos 2 naloga xD

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

haha ma ako nece milom ima da je dovedu silom........ Very Happy

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

darko voli anahi

darko voli anahi
ARS Member
ARS Member

slazem se.ima da dodje

Tititi

Tititi
Pisac foruma

ok....ja cu da saljem meilove a kako da proverim da li mi je nesto stiglo kad ja dobijam i ove poruke(obavestenja) sa Facebooka i ARS-a i ima ih preko 1000

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu