Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

AnahiVevo sluzbeno otvoren

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 6:57 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

Dakle, dobila je svoj Vevo kanal, sto joj nista nece pomoci, buduci da ga mi u Srbiji ponovo ne vidimo, kao ni zvanicne videe na kanalu Smile

http://foro.univision.com/t5/Anah%C3%AD/Vieron-que-MI-DELIRIO-ya-esta-en-un-canal-de-VEVO/td-p/408689541

Urnisite twitter http://twitter.com/CapitolLatin/ koji su zaduzeni za Anahin kanal i autorska prava, kako bi vec jednom videi bili otkljucani u potpunosti Smile

2AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 7:44 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

aaa...zns kolko mi se ne zivi u srbiji...msms uzas...skoro nista nie otworeno za nas...i fala Bogu wise da su pustili channel...

3AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 7:45 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa pustili ali mi ne mozemo da vidimo
ne razumem zasto su ga onda otvarali

4AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 7:46 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

pa za druge zemlje..njihov ljubljeni Brasil -.-

5AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 7:49 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa da ali oni su mogli da gledaju na AnahiChannelOne-u
a cilj ovog Vevo Kanal bio je da se omoguci gledanje njenih videa i u drugim zemljama

6AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 8:17 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

pa sto je onda za nas zakljucanooo -.-

7AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 9:41 am

~‚♥_Gossip_Girl_‚♥~

~‚♥_Gossip_Girl_‚♥~
TB_Member

uff -.-

baš me zanima kako izgledaa Very Happy

https://www.facebook.com/profile.php?id=1512586527&v=wall

8AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 10:03 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa verovatno jos nisu uspeli da ga otkljucaju za nas....mi smo sad nevazni za njih.....aaaaaaaa AnahiVevo sluzbeno otvoren 8486

9AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 10:06 am

~‚♥_Gossip_Girl_‚♥~

~‚♥_Gossip_Girl_‚♥~
TB_Member

osećam da hrvati mogu da vide xD

https://www.facebook.com/profile.php?id=1512586527&v=wall

10AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 10:08 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

ahhahah
,,osecam da Hrvati mogu da vide,,
pobedilo

ne verujem

11AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 10:12 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

ahahah sigurno...aaa....bzwww....mi smo od pocetka ,,rebelde,, fanovi...a hrati su saznali za njih kad su se raspali...uzas...samo smo mi baksuzna zemlja...

12AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 10:15 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

a nismo jedini....ima dosta zemalja gde Anahi jos ni jednom nije bila....recimo u Crnoj Gori...a tamo su fanovi bas tuzni zbog toga

13AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 10:40 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

ali ipak je to mala zemlja ,...nema dowoljno fanova za cert ;///

14AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 10:42 am

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa dobro....znam da nema sanse...ali ti abs zato i kazem....sto ne postoji mogucnost da se odrzi koncert kod njih....zamisli kako im je......a mi se zalimo i pored toga sto je dolazila 3 puta....ali ja hocuu jos

15AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 10:44 am

Vanilla

Vanilla
ARS Member
ARS Member

hah nisi jedina...

16AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 12:35 pm

I ♥ Anahi

I ♥ Anahi
ARS Member
ARS Member

Ahh drago mi je sto je dobila napokon VEVO Sad ali mi je zao sto ne mozemo m da vidimo,ehh.Sad

17AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 1:49 pm

*Ana ♥ Anahi*

*Ana ♥ Anahi*
Pisac foruma

A zasto zakljucavaju kanal? O.o

18AnahiVevo sluzbeno otvoren Empty Re: AnahiVevo sluzbeno otvoren Sre Nov 03, 2010 5:57 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

pa ne znam... uopste ih ne razmem....ako su kanal otvorili da bi Anahini spotovi,video-i itd. bili gledaniji.....zasto su ponovo zakljucali kanal u nekim zemljama?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu