Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

O Aviesti!Kako Funkcionise?

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1O Aviesti!Kako Funkcionise? Empty O Aviesti!Kako Funkcionise? Ned Sep 09, 2012 9:31 am

Uckerman

Uckerman
Administrator foruma

Мода нема границе. Свако жели да изгледа добро. И нико не треба да плаћа више него што је потребно. У Авиеста, ми смо посвећени да изгледаш сјајно! Ципеле Велики? Вондерфул Стилови? Наравно! Цене Неодољива? Али, наравно, драга!

Наша компанија је направљен да испоручи најбољи у цени и стила нашим члановима у Америци. Наш тим купцима, модним консултаната и анахи, наш директор Модне блиско сарађују са нашим тимом технологије да вам донесе најбоље могуће искуство сваки дан. Најновији трендови, најтоплији стилови, ексклузивне видео - да ли ми мислимо да је то нешто што је битно за наше чланове, инсуранце'лл ти покажем!

Више од онлајн продавница, ми вам дати персонализовано искуство сваки пут када сваки од наших чланова, са препорукама на основу јединственог стила сваког члана. И само тако смо узбуђени стилу, то је наша страст да се обезбеди одличну услугу клијентима на енглеском и шпанском језику.

Сигурно, сигурно и приватно: У Авиеста смо уложили у најбољој, најсигурнији и најбољи шопинг искуство могуће заштићени у индустрији, а имамо сертификат од највећих компанија на интернету ТРУСТе приватности. Ми никада нећемо делити информације о клијентима и да ће задржати све приватне информације поверљиве.
Narucivanje cipela iz nase zemlje jos uvek nije moguce ali Aviesta radi na tome da prosiri trziste tako da postoji mogucnost da kupovina uskoro bude dostupna i u Srbiji

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://anahirocksserbia.forumotion.com/

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu