Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Statusi sa Maitinog facebook-a

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Statusi sa Maitinog facebook-a Empty Statusi sa Maitinog facebook-a Uto Jun 16, 2009 6:33 am

*An*Tinker*

*An*Tinker*
ARS Member
ARS Member

Status:
Hoy gran estreno de "MI PECADO" no se lo pierdan a las 6 de la tarde por el canal de las estrellas, vamos a estar en Chiapas viendo el primer capítulo, estoy muy muy emocionada, espero sus comentarios. Los amo Very Happy

Prevod-Hefca:
Danas veliki pocetak "MI PECADO" ne propustite to u 6 posle podne na kanalu de las estrellas, bicemo u Chriapasu,gledacemo prvu epizodu,veoma,veoma sam uzbudjena (dirnuta), ocekujem vase komentare. Volim vas

https://twitter.com/#!/TirkiznoDevojce

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu