Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Anahi•Anahi Rocks Serbia••. Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =) Zelimo vam lep boravak na forumu . Vas "Anahi Rocks" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šta misliš o osobi iznad tebe?

+3
Ina :P
♥Mrs. Saade♥
Tititi
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Šta misliš o osobi iznad tebe? Sub Dec 31, 2011 9:40 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

First topic message reminder :

Šta? xD


26Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Čet Jan 05, 2012 3:14 pm

Ina :P

Ina :P
TB_Member

Ina :P ::Dobra (nekad), luda, LAZOVCINA, naivna, slatka, glupa, NEDOVOLJNA, zrela, ironicna :'DDDDDDDDD

27Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Čet Jan 05, 2012 4:39 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

WTF, ja devojku iznad mene ne znam :/ (rekla mi je da imam problem sa pamćenjem xd)

28Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Čet Jan 05, 2012 4:47 pm

Ina :P

Ina :P
TB_Member

Odlicno je poznajem!
Niska, srecna, lazovcina, duhovita, ironicna xD

29Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Čet Jan 05, 2012 4:49 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

Tebi su svi lažovčine xd
Nisam srećna, možda ti se tako čini xD

Setila sam se xD
Dobra,smešna,zabavna,duhovita,interesantna,viša od svih(yeah man!),zgodna,''modernizovana'' xDD

30Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Čet Jan 05, 2012 5:05 pm

♥Mrs. Saade♥

♥Mrs. Saade♥
TB_Member

Sve najbolje Very Happy

lazovcina si ti sama! Znaci iskopaj neku rupu i nabi se u nju i ne izlazi nikad -.-

http://twitter.com/DeliradaPorAny

31Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Čet Jan 05, 2012 5:07 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

Marija ne zna šta hoće...nekad je ne razumem, ali nije bitno, onda se sve vrati na normalno xD
U suštini je dobra...liči na ostalu decu iz Kruševca xD

32Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Čet Jan 05, 2012 5:10 pm

♥Mrs. Saade♥

♥Mrs. Saade♥
TB_Member

Haaa nemam nista vise da dodam. A sto ti Marija? Tebi nista nisam rekla

http://twitter.com/DeliradaPorAny

33Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Čet Jan 05, 2012 5:12 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

Pa nema vezee....kao da je bitno ....izgledalo mi je prefinjeno pa sam napisala xDDDD

Nemam ni ja šta da dodam (dok ne kaže nešto loše o meni xD)

34Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Pet Jan 06, 2012 4:28 am

~NoleMyLove~

~NoleMyLove~
ARS Member
ARS Member

duhovita, dobra, postena xD

35Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Pet Jan 06, 2012 4:26 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

Thanks ♥️

Zanimljiva, kreativna, dobra, pametna Smile

36Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Ned Jan 08, 2012 9:02 am

Jovanica_♥

Jovanica_♥
ARS Member
ARS Member

Aaah, mali milion puta sam rekla na rms-u xD
Dobra, zabavna, druzeljubiva, pametna, lepa♥

37Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Ned Jan 08, 2012 9:24 am

~NoleMyLove~

~NoleMyLove~
ARS Member
ARS Member

hvala Alex <3

Dobra, pametna, komunikativna, postena Smile

38Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Ned Jan 08, 2012 4:39 pm

Tititi

Tititi
Pisac foruma

Rekla sam xD

39Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Pon Jan 09, 2012 9:14 am

~NoleMyLove~

~NoleMyLove~
ARS Member
ARS Member

i ja...

40Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Sre Jan 11, 2012 4:17 pm

Ina :P

Ina :P
TB_Member

Dobra, zanimljiva.. Very Happy

41Šta misliš o osobi iznad tebe? - Page 2 Empty Re: Šta misliš o osobi iznad tebe? Sre Jan 11, 2012 5:33 pm

♥Mrs. Saade♥

♥Mrs. Saade♥
TB_Member

Haha xD Sta da kazem a da se ne naljuti? Salim se xD Zanimljiva, duhovita, moze biti dobra kad hoce, moze biti losa kad hoce xD Mnogo se ljuti, bar na mene :/ xDD Dosta je gotivim xD I tako xD malo nafurana haha xD

http://twitter.com/DeliradaPorAny

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu